نتایج جستجو برای عبارت :

جناب محمدرضا نظری

دانلود آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای + کیفیت عالی
هم اکنون جاز موزیک برای شما کاربران ترانه یه روز میای با صدای محمدرضا هدایتی با کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Hedayati – “Yerooz Miay” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
 متن آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
یه روز میای عاشق تو میشم دیوونه و دیوونه تر از این شم ♬♫♪تو قلبمم تو رو داشته باشم مست توام وقتی هستی پیشم ♬♫♪من عاشق همین دیوونگیتم عاشقتم اما بهت نمیگممیخوام برام یار همیشگی
دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش + متن و بهترین کیفیت
تصنیف زیبا و شنیدنی محمدرضا شجریان بنام بهار دلکش همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Shajarian – Bahare Delkash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش
بهار دلکش رسید و دل به‌جا نباشداز آن‌که دلبر دمی به فکر ما نباشددر این بهار ای صنم بیا و آشتی کنکه جنگ و کین با من حزین روا نباشدصبحدم بلبل، بر درخت گل، به‌خنده می‌گفتنازنینان را، مه‌جبینان را، وفا نباشد
اگر ک
ملاقات حاج اسماعیل دولابی با جناب حاج شیخ جعفر مجتهدی جناب حجّة الاسلام و المسلمین آقاى حاج شیخ عبد القائم شوشتری تعریف کردند: یک سال در روز عید غدیر خم با عدّه ای از دوستان خدمت حاج اسماعیل دولابی بودیم. بنا به امر ایشان ، آن روز به زیارت جناب آقای مجتهدی رفتیم و از رو به رو شدن جناب دولابی با آن مرد الهی  استفاده کردیم.جناب دولابی شروع به صحبت نمودند و پیوسته از مراتب عالیه ی توحید سخن گفتند.آن روز حضرت آیة الله کشمیری هم حضور داشتند.در همی
همسر شهید:
زمان حضور در سوریه محمدرضا خواب می‌بیند که، «خانمی با چهره‌ای نورانی محمدرضا را فرا می‌خواند و می‌گوید، آمده‌ام تا شما را خدمت پسرم حسین (ع) ببرم.
 محمدرضا با گریه نام ایشان را می‌پرسد و آن خانم خود را دختر پیامبر (ص) معرفی می‌کند.»
شهید مدافع حرم محمدرضا جبلی
سالروزشهادت
@modafeonharem
تب کنکور و کلاس خصوصی در شیراز بسیار تند و فراگیره و اسامی نام برده تنها
قطره ای از دریای مشاوران کنکور شیراز هسکه به فراخور زمان در پست های
بعدی سایرین رو هم بهتون معرفی می کنم اعم از:جناب آقای استدلال.جناب آقای
عبداللهی.جناب آقای مقدسی.جناب آقای کرم.و.........در ضمن این پست به منظور
جانب داری از هیچ یک از افراد نام برده یا تخریب هیچ یک نوشته نشده و صرفا
جنبه ی معرفی دارد
افراد دیگه ای اگر شما میشناسید لطفا به ما اطلاع بدید تا به این صفحه با تو
محمدرضا علیمردانی هنرپیشه توانا و با استعداد تلویزیون مشهور کشورمان می باشد. اگر شما نیز از بینندهای سریال پایتخت باشید، حتما وی را در سریال پایتخت ۴ به کارگردانی سیروس مقدم در نقش بائو دیده اید. او در این سریال مخاطبان بسیاری را جذب خود کرد و به شهرت باورنکردنی دست یافت. بدانید که این هنرمند علاوه بر بازیگری در زمینه مجری گری، خوانندگی و صداپیشگی فعالیت دارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه محمدرضا علیمردانی همراه ب
دانلود آهنگ جدید محمدرضا شمسی به نام لیلای من
متن آهنگ جدید لیلای من - محمدرضا شمسی
Скачать новую песнюMohamad Reza Shamsi Leilaye Man
Текст песни Leilaye Man Mohamad Reza Shamsi
از مستی ناز چشات شعر و غزل میسازمЯ делаю стихи и сонеты из милой булочки
  از وقتی عاشقت شدم من بخودم می نازمЯ качался с тех пор, как влюбился
  گر لحظه ای که دور شوی در دل من آشوبه

ادامه مطلب
متولد اول مهر سال 1319 در مشهد. خواندن را از کودکی تحت تعلیم پدر خود که قاری قرآن بود آغاز نمود و برای اولین بار در سال 1331 قرآن را در رادیو خراسان تلاوت کرد.
در سال 1338 به دانشسرای مقدماتی مشهد رفت و برای نخستین بار با یک معلم موسیقی آشنا شد.

ادامه مطلب

محمدرضا گلزار حیف
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام حیف
Mohammadreza Golzar - Heif
موزیک و ترانه : علی یاسینی ؛ تنظیم : فربد فروغی
+ متن ترانه حیف از محمدرضا گلزار
حیف عمری که گذاشتم پای تو / تو که خوبه حال تو من شکستم جای تو
حیف هرچی آرزو کردم برات چند سالو / صب کنم تا فکرت از سرم دراد

ادامه مطلب
تو این روزهای نسبتا سخت و بد (از همه لحاظ )یکی از چیز هایی که خیلی دوسش دارم و بهم کمک میکنه تا همه چیز رو درک کنم موزیک هست.البته نه هر موسیقی ؛ یک خواننده هست که واقعا دوسش دارم و توی صداش دارو داره.
محمدرضا شایع. البته این به خاطر این نیست که اسم هامون یکیه به خاطر اینکه توی موزیکاش چرت و پرت نمیگه و قشنگ باهات دردودل میکنه.
از خودش به عنوان پروردگار قلم یاد میکنه ولی ازش به عنوان پروردگار خالی یاد میکنم.
(احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا
منزل جناب آقای عباس زارعی
منزل جناب آقای احمد محمدی تشویق( وامی )
منزل جناب آقای عباس زینتی پسندیده( وامی )
منزل جناب آقای علی زینتی مهر
منزل جناب آقای رضا زیوری محب( وامی )
منزل جناب آقای اکبر زارعی( وامی )
منزل جناب آقای سید حسین حسینی رادفر
منزل جناب آقای اسداله زیوری ایمانی
منزل جناب آقای سید احمد حسینی
منزل جناب آقای سید رضا حبیبی
منزل آقایان سعید و مصطفی فرمانبردار( وامی )
منزل جناب آقای ابراهیم زارعی
منزل جناب آقای حبیب اله زیوری ابراهیم
#بزرگان_و_نامداران_باران_زهی_بادینی_رِند
از راست به چپ:
زنده یاد جناب زرافشان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب سردار افغان خان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب کدخدانظرخان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب علیخان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی(بادینی رِند) فرزند ارشد زنده یاد جناب افغان خان باران زهی(بادینی رِند) که جانشین پدر شدند و سرداری قومش را بعهده داشت. 
جناب سعیدخان باران زهی (باد
♦️جلسه پرسش و پاسخ ‌و سخنرانی
جناب آقای حسین تازه حسن
جناب آقای علیرضا اسلامی نژاد
جناب آقای جواد پناهنده
خانم سمیه سادات ابراهیمی
♦️کاندیداهای ائتلاف بزرگ خاوران
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ بعد از نماز مغرب و عشا
مکان: شهرک شهید رجایی ، حر ۹ ، نبش معقول ۴۰ ، مسجد محمدی
#ائتلاف_بزرگ_خاوران
#مسجد_محمدی
#شهرک_شهیدرجایی
#قوم_بزرگ_خاوری
لینک گروه حامیانhttps://t.me/lest_khavariha
[عکس 640×640]
مشاهده مطلب در کانال
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب آقای دکتر روحانی عزیز
مستندی است به نام
رقص بر روسی سیم خاردار
که به موضوع قاچاق خاک ایران به امارت میپردازد
و برنامه ای به نام شریان که به وضعیت بهداشتی و تغذیه وبیمارستان ها و نظام پزشکی و ... میپردازد ، اسراف ها و واردات غلات ی که جز زیان چیز دیگری ندارند
تمنا دارم پس از ملاحظه این دو مسائل مطرح شده را پیگیری فرمایید
هردو این برنامه ها از شبکه افق صدا و سیما در سالهای گذشته پخش ش
محمدرضا علیمردانی هنرپیشه توانا و با استعداد تلویزیون مشهور کشورمان می باشد. اگر شما نیز از بینندهای سریال پایتخت باشید، حتما وی را در سریال پایتخت ۴ به کارگردانی سیروس مقدم در نقش بائو دیده اید. او در این سریال مخاطبان بسیاری را جذب خود کرد و به شهرت باورنکردنی دست یافت. بدانید که این هنرمند علاوه بر بازیگری در زمینه مجری گری، خوانندگی و صداپیشگی فعالیت دارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه محمدرضا علیمردانی همراه ب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب دکتر عباسی 
براحتی از مسئولین نظام جمهوری انتقاد می‌فرمایید از هنر پیشه ها و... ولی بخدا قسم شما هم در کوتاهی ها و ایرادات و نواقص موجود مقصرید...و بدون شک در پیشگاه خداوند در مقابل تک تک کلمات باید پاسخگو باشید
شما از جناب دکتر احمدی نژاد انتقاد میکنید و میدانید سخنان شما و پخش حداکثری آنها در اواخر حکومت خاتمی باعث به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد شد ... و انتقادات از احمدی‌نژاد باعث
ویتنر برند آلمانی گوشی های روان کوک تاره که به همین نام هم میشناسند. مهراز را که از محمدرضا خریدم پول گوشی های ویتنر را روی ساز حساب نکرد و گفت سر فرصت ساز را برای تعویض گوشی ها خواهد برد. حدود چند ماهی هست که این گوشی ها روی سازمه و هنوز پولش را نداده ام. هم کار کوک را راحت کرده و هم کمتر کوک خالی میکند. آخرین قیمت را از محمدرضا پرسیدم و گفت یک و هشتصد. خداییش برای ۶ تا گوشی پول زیادیست. منصرف شدم و از او خواستم ساز را برای تعویض گوشی هایش به کارگ
#فرهیختگان_خالدآباد
با افتخار به اطلاع همشهریان عزیز خالدآبادی می رسانیم ؛
با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، جناب سرهنگ #احمدسعیدیان به سمت معاون مبارزه با جرائم جنایی ناجا منصوب شد.
#متولیان_خالدآباد
#متولیان_آقاعلی_عباس
@motvalian
آقا تصور کنید دعوت شدید خونه اقوام حالا ناهار یا شام و غذای مورد نظر اون غذایی هست که به شدت ازش متنفر هستید و دوست ندارید
خوب حالا میخوام بگید عکس العمل شما در اینو مورد چیه چیکار میکنید ؟ آیا مجبوری میخورید ؟ یا که نه . با ذکر توضیح بنویسید .

دعوت میکنم از جناب قدح ، جناب زیتون ، خانم واران ،خانم ام اسی خوشبخت ،خانم بهار و دیگر دوستان .
نوشتن را خیلی وقت پیش می توانستم شروع کنم اما هیچ موقع وقتی برایش نداشتم. نوشتن افکارم, آموخته هایم و هر چیزی که در ذهنم می آید و می رود.
اگر می دانستم که نوشتن آنقدر سودمندتر از چیزی هست که در ظاهر نشان می دهد شاید زودتر شروعش می کردم, با این که چند تن از نزدیکانم به من می گفتند که ملیکا بنویس!
حدود دو سالی است که با سایتی آشنایی دارم (متمم), که از همان ابتدای آشنایی علاقه ی خاصی به آن داشتم. سایتی متفاوت با هر سایت دیگری که تا کنون دیده ام. کافی ا
نوشتن را خیلی وقت پیش می توانستم شروع کنم اما هیچ موقع وقتی برایش نداشتم. نوشتن افکارم, آموخته هایم و هر چیزی که در ذهنم می آید و می رود.
اگر می دانستم که نوشتن آنقدر سودمندتر از چیزی هست که در ظاهر نشان می دهد شاید زودتر شروعش می کردم, با این که چند تن از نزدیکانم به من می گفتند که ملیکا بنویس!
حدود دو سالی است که با سایتی آشنایی دارم (متمم), که از همان ابتدای آشنایی علاقه ی خاصی به آن داشتم. سایتی متفاوت با هر سایت دیگری که تا کنون دیده ام. کافی ا
دارالترجمه رسمی دکتر محمدرضا مجتهدی با شماره ثبت دفتر ترجمه رسمی
شماره 85  قوه قضاییه یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین دفاتر ترجمه رسمی
ثبت شده در کشور  و  به خصوص در استان آذربایجان شرقی وغربی به شمار می آید.
09142202671-04133357174
★پیام تشکر★
بدینوسیله از  مهندس عابدی معاون محترم استاندار، جناب اقای حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم زیرکوه ، دکتر دهقانی رئیس شبکه علوم پزشکی استان  ، جناب اقای مهندس عربشاهی فرماندار محترم زیرکوه ، جناب اقای موهبتی مشاور اجرایی استانداری ،جناب اقای صفاجو بخشدار محترم شاسکوه ، جناب اقای دکتر ناصری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس رجبی ریاست اداره منابع طبیعی ، شورای شهرستان زیرکوه ، شورای بخش شاسکو ، مسئولین ادارات
با این دو اتفاق اخیر که رخ داد
یکی پاسخ رهبری به جناب الفبای ژاپنی(جناب شنزو آبه نخست وزیر کشور ژاپن)
دوم هدف قرار دادن هواپیمای بدن سرنشین زردک 191 سانتی(جناب ترامپ رئیس جمهور امریکا)
حالا من افتخار میکنم که یک تبعه ایرانم, شیعه ای با این رهبر
برگزاری تست استعدادیابی مورخه ۹۸/۸/۱۱ با همکاری‌ مشترک هیئت و کانون بدمینتون شهرستان فومن در مجموعه شهید چمرانبا حضور استاد کریم فلاحجناب آقای علی صفایی رئیس‌  محترم هیئت بدمینتونسرکار خانم شمسی پور دبیر محترم هیئتجناب دکتر صادق وقار کارشناس عالی هیئتجناب آقای ابراهیم واقفی مربی استعداد یابی
روابط عمومی هیئت بدمینتون شهرستان فومن@badminto_fooman 
دانلود آهنگ جدید محمدرضا غفوری به نام تو بیا
Текст песни to bia MohammadReza Ghafouri
منو تو یه نفریم نمیشه دور بشیم از همВы не можете отделить меня друг от друга
نمشه که بمونم بی تو یه لحظه همЯ не могу остаться без тебя ни на минуту
دله دیگه تقصیر دله دیگه اینجوری وابستم

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب اقای دکتر روحانی
نماینده ای چنین گفته است که شما از آمدن سیل اطلاع داشته آید و برای جلوگیری از آن هیچ تلاشی نفرموده اید
تمنا دارم سکوت ناشی از شرح صدر بالایتان را بشکنید 
خدا میداند تبعات این گونه اظهارات در جامعه چیست و چه عوارضی در پی خواهد داشت.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
‌ برای مصون ماندن از همه حوادث و خطرات روزانه خودتان و خانواده، هر روز صبح "یک دقیقه وقت" بگذارید و این اذکار را  با اخلاص بگویید
امیرالمومنین ع خطاب به جناب کمیل:
صبح هر روز این اذکار را بگو تا از بدیها و آفات آن روز محفوظ بمانی:
1_بسم اللهُ الرحمن الرحیم 
2_لاحول ولا قوّه الاّ بالله 
3_توکّلتُ علی الله 
4_سلام بر چهارده معصوم علیهم السلام (یک به یک با نام  سلام دهید)
5_ و بنایت بر این باشد که در طول روز گناه و معصیت خدا را نکنی، من ضمانت میکنم در ط
محمدرضا عیوضی مسکن
دانلود آهنگ زیبای محمدرضا عیوضی بنام مسکن
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ مسکن با صدای محمدرضا عیوضی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی مسکن محمدرضا عیوضی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محمدرضا عیوضی به نام مسکن
دانلود موزیک محمدرضا عیوضی بنام مسکن با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی محمدرضا عیوضی بنام مسکن
Mohammadreza Eyvazi Mosakken

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱ د
کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی (بادینی رِند) فرزند زنده یادجناب سردار افغان خان باران زهی (بادینی رِند) در سال ۱۲۸۴ بدنیا آمد. بعد از مسمومیت و فوت پدرشان جناب سردار افغان خان به وسیله سَم در یک مهمانی برنامه ریزی شده از سوی برخی از آقایان،جانشین پدرشان شدند. 
در زمان اجرایی شدن فرمان اراضی خالصه دولت در دوره اول پهلوی،قسمت های اعظمی از اراضی زنده یاد سردار رسول خان بوسیله ی برخی از آقایان مطرح آن زمان به خالصه دولت تبدیل شد. 
بعد از ف
همون روزای اول خیلی از زمانم رو با محمدرضا میگذروندم رسیدیم به شب شهادتش توی وبلاگ ها و سایت ها و اینیستا دنبال آشنایی بیشتر با این بزرگوار بودم یه جایی دیدم خواهر عزیز و دوست داشتنیش گفته بود شب شهادت محمدرضا ازش چیزای بزرگ بخوان منم اون شب ازش شهادت رو خواستم بهشم گفتم دوست شهیدم من خیلی فاصله دارم از شهادت ولی تو این فاصله رو برام جبران کن تو دستمو بگیر هوامو داشته باش مراقبم باش مراقب باشم برام دعا کن شهید بشم من یه دخترم چجوری و به چه نح
دانلود آهنگ جدید محمدرضا ساعی به نام بی تفاوت
Текст песни Bi Tafavot Mohammad Reza Saei
رفت که بگه دوسم نداشت الکی هوامو داشتОн сказал, что я ему не нравлюсь
وقتی که باهام رفیق بودКогда Бахам был другом
رفت که فرامشش کنم نشه دیوونش کنم

ادامه مطلب
محمدرضا یاراحمدی ملی پوش بروجردی
در ترکیب تیم ملی نونهالان بوکس کشور

حضور محمدرضا یاراحمدی ملی پوش بروجردی در ترکیب تیم ملی نونهالان بوکس کشورمحمد رضا یاراحمدی از قهرمانان وزن ۳۸ کیلوگرم در رده سنی نونهالان می باشد که هم اکنون در اردوی آمادگی تیم ملی نونهالان بسر می برد و برای حضور در مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا به میزبانی کویت در ترکیب اصلی قرار دارد.برای این قهرمان نونهال بوکس شهرمان آرزوی موفقیت داریم.
متن آهنگ بازی دادی محمدرضا گلزار
چرا بازی دادی قلب منودیگه تمومههر چی بهم گفتی دروغهاون که عاشق باشه هیچوقتاز پیش عشقش نمیرهبرو دیگه نده منو عذابمما دیگه نمی مونیم برا همتو خراب کردی همه رویایی رو که با تو ذهنم ساختماره نامردچرا بازی دادی قلب منو
ادامه مطلب
سلام

بنده چالش آقا گلم خواندم وهم به دعوت   جناب آقای گوارا دست به قلم شدم

بنده دو صورت نامه می نویسم،یا خیلی خیلی بهش علاقه دارم یا ازش متنفرم...

خوب یا به خالق هستی نامه مینویسم ،خیلی خیلی دوستش دارم

یا نفس سرکشم تا مخاطبش قرار بودم مثلا خیلی از بعضی از کارهاش متنفرم

بقیه در حد فکر کردندهست.. پس به جای نامه میشه نوشتن افکارم  اخیرم...

بنده آخرین نامه ای که نوشتنم نسبت به نفس بوده...

افکارم نسبت به کارتون:  زنان کوچک 

به قول خواهر ع
به علت فوت سپهباد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرصت دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
اولین فکر تاسیس سایت در سال 1397 توسط استادم به فکر من افتاد اما بیخیال فکرم شدم تا چند روز پیش که با شوهر دختر عمم این سایت رو تاسیس کردیم و به من یا داد چطور یک سایت ایجاد کنم.
ممنون از استاد بزرگوارم جناب آقای فصیحی و دامادمون جناب آقای سهیل رنجبر دوست 
به علت فوت سپهبد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرصت دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
اولین فکر تاسیس سایت در سال 1397 توسط استادم به فکر من افتاد اما بیخیال فکرم شدم تا چند روز پیش که با شوهر دختر عمم این سایت رو تاسیس کردیم و به من یا داد چطور یک سایت ایجاد کنم.
به علت فوت سپهباد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرست دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
میلادت مبارررک پاسدار ۲۰ ساله امام عشق..
زمین چقدر خوشبخت بود که تو در آن قدم نهادی..

✨رفیق رسول دلها چقدر خوب شبیه او شدی و دستگیری می‌کنی..

رفاقت شما باهم از جنس عشق الهی بود..

آنقدر عمیق که جا پای هم نهادین..

در ۲۰ سالگی راه عشق را پیمودی و دلها همه در حیرت رفاقت شما ماند.. 

هدیه به شهید ۵صلوات 

@Rasoulkhalili 
میلاد شهید محمدرضا دهقان مبارک
محمدرضا علیمردانی روزگار
دانلود آهنگ زیبای محمدرضا علیمردانی بنام روزگار
موسیقی تیتراژ سریال کامیون
دانلود موزیک محمدرضا علیمردانی بنام روزگار با لینک مستقیم و پخش آنلاین
شعر محمود حبیبی تنظیم داریوش صالح پور
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی روزگار محمدرضا علیمردانی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محمدرضا علیمردانی به نام روزگار
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ روزگار با صدای محمدرضا علیمردانی
آهنگ ایرانی محمدرضا علیمردانی بن
مجلس روضه و توسل ماهانه
در اولین سه‌شنبه ماه محرم الحرام
سه‌شنبه ۱۲ شهریور
از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵
سخنران محترم:
جناب استاد مهندس حاج زمانی
توسل: جناب آقای عرفانی
دزاشیب، بعد از آتش نشانی،
جنب بانک صادرات، کوچه فلاح، پلاک ۳۵
«آقایان و بانوان»
. عضویت در کانال
مشاهده مطلب در کانال
▪️هم اکنون ▪️
▪️قرائت زیارت عاشورا جناب آقای حاج محمدحسن پوست شور
▪️سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدفاضل طباطبایی
▪️ذکر مصیبت و توسل حاج محسن فرهمند آزاد
◾️مشاهده پخش زنده تصویری مراسم
@tin_group
مشاهده مطلب در کانال
▪️هم اکنون ▪️
▪️قرائت زیارت عاشورا جناب آقای حاج محمدحسن پوست شور
▪️سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدفاضل طباطبایی
▪️ذکر مصیبت و توسل حاج محسن فرهمند آزاد
◾️مشاهده پخش زنده تصویری مراسم
@tin_group
مشاهده مطلب در کانال
جناب آقای علیرضا اسلامی نژاد
جناب آقای حسین تازه حسن
♦️کاندیداهای ائتلاف بزرگ خاوران
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ بعد از نماز مغرب و عشا
مکان: شهرک شهید رجایی ، حر ۹ ، نبش معقول ۴۰ ، مسجد محمدی
#ائتلاف_بزرگ_خاوران
#مسجد_محمدی
#شهرک_شهیدرجایی
#قوم_بزرگ_خاوری
لینک گروه حامیانhttps://t.me/lest_khavariha
[عکس 1280×960]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود آهنگ جدید محمدرضا عشریه تو دل برو
Download New Music MohammadReza Oshrieh too del boro
آهنگ جدید محمدرضا عشریه بنام تو دل برو
آخه قربونت برم تو رو چه به این کارها آخه عزیز دلم بهم بگو این کارا تا کی
چی بهت میدن ناز میکنی واسه ما هی توو دل برویی از سرو روت میباره

ادامه مطلب
بیوگرافی شایع
محمدرضا شایع از اعضای ثابت گروه کاغذ ، متولد 12 مرداد سال 1371 در محله شاه عبدالعظیم و ساکن تهران می باشد.
«شایع» تکست نویسی را در سن 14 سالگی به
صورت جدی آغاز کرد و در سال 89 اولین کار رسمی خود را به نام «یه روز خوب
میاد» منتشر کرد. بعد از ششمین اثر خود مورد تحسین رپر معروف حصین قرار
گرفت و با دعوت او به گروه کاغذ رکورد ملحق شد و محبوبت تر از گذشته به
فعالیت خود ادامه داد.
سبک تکست نویسی «شایع» بر پایه طنز تلخ و بیان مشکلات ، شرایط اجت
تقدیر‌از‌مداح‌انقلابی‌شهرستان‌درنمازجمعه‌بابل
.
طی‌مراسمی‌دربین‌نمازجمعه‌وعصردرمصلی‌بزرگ‌شهرودرحضور‌پرشورمردم
ازمداح‌شاخص‌و‌انقلابی‌شهرستان‌،حاج‌محمدرضا‌بذری‌که‌درمحضر‌مقام‌معظم‌رهبری
درروزمیلادحضرت‌زهرا‌به‌مدیحه‌سرایی‌پرداختندومورد‌توجه‌رهبری‌قرار‌گرفتند
توسط‌حجت‌الاسلام‌والمسلمین‌حاج‌شیخ‌مجتبی‌روحانی‌
امام‌جمعه‌محبوب‌مردم‌بابل‌تجلیل‌شد.|جمعه۱۷اسفند۱۳۹۷
.
.
.
دانلود آهنگ بازی دادی از محمدرضا گلزار
برای دانلود آهنگ بنازم من اون قد و بالاتو دو تا چشمای مست و گیراتو از محمد مهراد اینجا کلیک کنید
همه رویایی رو که واسه تو ذهنم ساختم آره نامرد چرا بازی دادی قلب منو دارم دیوونه میشم تو نرو گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
محمدرضا مهنی نسب حال دلم بیست
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای محمدرضا مهنی نسب بنام حال دلم بیست
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ حال دلم بیست با صدای محمدرضا مهنی نسب
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی حال دلم بیست محمدرضا مهنی نسب با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محمدرضا مهنی نسب به نام حال دلم بیست
دانلود موزیک محمدرضا مهنی نسب بنام حال دلم بیست با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی محمدرضا مهنی نسب بنام حال دلم بیست
Mohammadreza Mehni Nasab Hale De
    از حدود بیست یا بیست و پنج سال پیش، عضوِ یک جلسه قرآنی هستم که مدیران، مربیان، معلمان و بعضی روسا و مسئولین آموزش و پرورشِ شهرستان، عضو آن هستند. بعد از پایانِ جلسه، رفتیم اتاق بغلی، شام ساده[ کوفته ] خوردیم. حرف و حدیث و کَل کَل های معلّمی که تموم شد، حاج محمدرضا به هرکدوم، یک ظرف کوچک سمنویِ دست پخت خودش داد. همه که رفتند، یک احوالی هم از مادرشون پرسیدم و این عکس هم یادگار همون دیداره. 
یادآوری کنم که حاج محمدرضا کارگر، مدیر بسیار پر انرژی

محمدرضا شجریان زاده شده 1 مهر 1319 در مشهد مقدس، موسیقی دان، آهنگ ساز و خواننده اهل ایران است. خواندن را در کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد و از همان کودکی هم با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر، که خود او قاری قرآن بود، مشغول به پرورش و پیشرفت صدای خویش شد. شجریان در سال 1340 با فرخند گل افشان ازدواج کرد و حاصل آن ازدواج سه دختر به نام های فرزانه، افسانه و مژگان و یک پسر به نام همایون بود...
ادامه مطلب
در تاریخ 1397/12/02  نقد و بررسی کتاب در طلوع آزادی نوشته محمدرضا شاه آبادی با حضور دانش آموزانی که این کتاب را مطالعه کرده و همچنین جناب آقای یونس عارفی نسب فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی و دبیر ادبیات (نقاد) شهرستان خاش در کتابخانه عمومی شهید بهشتی برگزار شد در ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و ذکر فاتحه و ادای احترام به مقام والای شهیدان و امام شهداو بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و تندرستی برای مقام مع
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای محمدرضا گلزار به نام بازی دادی
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام بازی دادی + متن آهنگ
Download New Music of Mohammadreza Golzar Called Bazi Dadi
ترانه سرا و آهنگساز: آرن Aaren / تنظیم کننده: برانوش
دانلود رایگان موزیک بازی دادی با لینک مستقیم و کیفیت اورجینال در ادامه ی مطلب …
ادامه مطلب
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت
پادکست جدید «پرواز» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: پروازمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: FlightMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 25 January 2020
Download
پادکست جدید «پرواز» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: پروازمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: FlightMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 25 January 2020
Download
نفس بکش دانلود آهنگ جدید محمدرضا فروتندانلود آهنگ جدید محمدرضا فروتن به نام نفس بکش با کیفیت بالابا دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیکDownload New Music By Mohammadreza Foroutan Called Nafas Bekeshپخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ نفس بکش

دانلود در ادامه مطلب

متن آهنگ محمدرضا فروتن نفس بکش

نفس بکش و به شهرت رسان تنفس را
به سیر خویس کشان ماسوا و انفس را
نفس بکش که به پایان خویش برگردد
نگاه مضطرب عاطفی ترین مرتد
نفس بکش که به نامت غزل کنم خود را
در آیه جای ده
پادکست جدید «تکلیف» از «محمدرضا امیری» و «سینا تَهَم» منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: تکلیفمحمدرضا امیری - سینا تَهَمتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸New Piece: TaklifMohammad Reza Amiri - Sina TahamProducer by: HolySongteamRelease date: 5 March 2020
Download
پادکست جدید «تکلیف» از «محمدرضا امیری» و «سینا تَهَم» منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: تکلیفمحمدرضا امیری - سینا تَهَمتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸New Piece: TaklifMohammad Reza Amiri - Sina TahamProducer by: HolySongteamRelease date: 5 March 2020
Download
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است—جناب اقای – وی- او-ا امریکا شما که انتقاد میکنید- ایا خود شماها بهترین خبرنگاران دنیا هستید  یا امریکا ازروی  نچاری شمار اورده است سواد این کاررا   دارید یا یک الگوی  شیطانی بدست شمادادند ازان کور کورانه پیروی میکنید- دراسلام براساس گفته استادمعزز حضرتا دکتر ایت الله جناب اقای مرتضی مطهری رحمت الله علیه فرمودند منافع جمع بیش از منافع فرد است لذا فرد بخاطر جمع شهیدمیشود پس منافع جهانی مهمتراز منافع
دانلود فیلم سمفونی نهم
دانلود فیلم ایرانی سمفونی نهم با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم سمفونی نهم را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : محمدرضا هنرمند
نویسنده :  محمدرضا هنرمند
تهیه کننده : زینب تقوایی
ژانر : عاشقانه , تاریخی
مدت زمان فیلم : – دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : 
حمید فرخ‌نژاد , ساره بیات , محمدرضا فروتن , پژمان بازغی , مهرداد
صدیقیان , علیرضا کمالی , هدی زین‌العابدین , م
     بسم الله الرحمن الرحیم
     با سپاس از همراهی شما بازدید کنندگان و دنبال کنندگان وبلاگ عصر ظهورما در ابتدای فعالیت خود در فضای بلاگ بیان موضوعی که به عنوان فرق و مذاهب را چند جلسه ای دنبال کرده‌ایم که موردتوجه بازدید کنندگان بوداما به دلایلی ازادامه موضوع خودداری کردیم.
     ولی حالا این خبر خوش را به شما عزیزان میدهیم که موضوع فرق و مذاهب را تحت عنوان نقد وهابیت برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.
     در اینجا جا دارد در همین بحث نقد وها
بازدید و ابراز همدردی جناب آقای دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران به همراه جناب آقای رجبی معاون پشتیبانی ، آقای حسین زاده معاون امور اجتماعی ، آقای منفرد رئیس حراست و احمدی رئیس بهزیستی شهرستان از مددجویان حادثه دیده و اهدای کارت هدیه 
خدانگهدار شب های کوفه
مداح: حاج محمدرضا بذری
هیئت یا فاطمه الزهرا سلام االله علیها (بیت الزهرا سلام الله علیها بابل)
شب بیست و یکم رمضان 1397
مدت 5:33، حجم: 4.88 مگابایت
پخش فایل
دانلود فایل (با کیفیت اصلی)
متن: (در ادامه)
ادامه مطلب
انتخابات شورای دانش آموزی نرجس طاقانک مورخ 97/8/1 با شکوه و استقبال
بسیارخوب دانش آموزان و تمهید برگزاری مطلوب انتخابات انجام شد.در آغاز
آیاتی از قرآن تلاوت گردید پس از آن کاندیداها به معرفی خود پرداختند و
انتخابات به طور رسمی راس ساعت 9:30 آغاز گردید که جناب آقای روغنی کارشناس
آموزش متوسطه اول و جناب آقای تخشیده از انتخابات بازدید بعمل آوردند.

موعد دیدار با خانواده شهید
1398/10/26
مشهد خ اقبال لاهوری

محمدرضا حسینی مقدم فرمانده اطلاعات عملیات لشکر 5 نصر خراسان
نام پدر: محمدحسین    نام مادر: صدیقه
تاریخ تولد : 1333/1/10 تربت حیدریه     تاریخ شهادت: 1393/11/17 سامرا عراق
گلزار: وادی السلام نجف

ادامه مطلب
بین تمام پست ها و مطالبی که به مناسبت عید غدیر خم نوشته بودند،متن حامد عسکری به دلمان نشست

جناب آقای علی ابن ابیطالب(ع)
انتصاب شایسته و مبارک و هوشمندانه شما را به سمت جانشینی پیامبر اسلام و آراسته شدن نام جنابتان را به لقب
(امیرالمومنین)  تبریک و تهنیت عرض نموده و از شما و خداوند متعال خواستار توفیق نوکری و خدمت به آن جناب والامقام را به من
و فرزندانم عطا کنید

متن شبهه:
«محمدرضا پهلوی هر که بود، «دزد» نبود، وطن‌پرست بود و سودای پیشرفت ایران را داشت. در مورد وابستگی‌اش به غرب هم زیاد اغراق می‌کنند. تاریخ می‌گوید بارها جلوی زیاده‌خواهی غرب ایستاد.»
پاسخ شبهه:

1⃣ این جملات مضحک تنها یکی از صدها توئیتی است که جریان‌های سلطنت‌طلب و ضدانقلاب در روزهای اخیر و همزمان با سالگرد فرار محمدرضا از ایران در فضای مجازی منتشر کرده‌اند و برای تطهیر شاه مخلوع و معدوم این جریان‌ را به راه انداخته‌اند؛ این
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جناب حضرت اقای دکتر  سلمانی  رحمت الله علیه –التماس ودعا یکسری درس اخلاق بگذارید ویک ص سری هم درس ها ی تاتئری-  طی الارض کردید یا نه کردید  دعا بفرماید که نماز ملت اول وقت باشد انشاااله
قطعه جدید «سیستم» منتشر شد.اجرا: محمدرضا امیری - بهرام نورائیتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۸ناشر: وبگاه رسمی محمدرضا امیری
New Pice: SystemVocal: Mohammad Reza Amiri- Bahram NouraeiProuducer By: HolysongteamRealese Date: 16 March 2020
Publisher: Official Web of Mohammad Reza Amiri
Download
واپسین لحظات شب بود
جناب نیچه اومد تو خوابم
روبروم واستاد
فیس تو فیس
اکت تو اکت
سیبیلاشو داد بالا منم سیبیلامو دادم بالا
لباشو غنچه کرد
چِسبوند رو لبام
همون لحظه از خواب بیدار شدم
دنیام عوض شده بود
عاسمون لاجوردی شده بود
عشق رفته بود تو پی گوشت و استخونام
از اون موقع
هرکیو میبوسم
دنیاش از این رو به اون رو میشه
پ.ن:جناب نیچه فرمودن هر کی میخواد در حضور محترمشون تشریف فرما بشه قبله امتحان جغرافیای دهم بدون استعمال کافئین و ریتالین و هر سنتی یا
جناب پطرس زده خطی خطیم کرده تمام نقشه هام نقشه بر آب شد خدایش !روزی که از انتشارات به من زنگ زده بودن به ایشونم زنگ زده بودن ! ایشونم نشانی رو تغییر میدن و میگن ادرس بیمارستان رو بنویسید :)) حالا نیومده بگه تو این سفارش رو دادی ؟ آخه بهشم گفتن نمیشه بهت بگیم که چیه !
دبروز که پیگیری کردم مرسوله رسیده دستش ولی جناب پطرس نمیدونسته چون تحویل دبیر خونه بیمارستان قسمت اداری داده شده ! و جالب ترش اینکه همه سوپرایزا به دغدغه اینکه چه کتابیه توی پاکت و ا
پادکست جدید «برای تو از جانم میگذرم» از «محمدرضا امیری» و «Kina» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: برای تو از جانم میگذرممحمدرضا امیری - Kinaتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
New Piece: Desperate For YouMohammad Reza Amiri - KinaProducer by: HolySongteamRelease Date: 8 February 2020
Download
پادکست جدید «برای تو از جانم میگذرم» از «محمدرضا امیری» و «Kina» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: برای تو از جانم میگذرممحمدرضا امیری - Kinaتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
New Piece: Desperate For YouMohammad Reza Amiri - KinaProducer by: HolySongteamRelease Date: 8 February 2020
Download
Download
چه فایده وقتی نیستی، تموم عالم هم باشن کنارم
مناجات با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف - شهادت امام هادی علیه السلام 1396

پخش فایل

ادامه مطلب
تکست آهنگ بازی دادی محمدرضا گلزار
Golzar - Bazi Dadi

دیگه تمومه
هر چی بهم گفتی دروغه
اون که عاشق باشه هیچوقت
از پیشِ عشقش نمیره
برو دیگه نده منو عذابم
ما دیگه نمیمونیم برا هم
تو خراب کردی همه رویایی رو
که واسه تو توو ذهنم ساختم

ادامه مطلب
کلاس آموزش جودو و دفاع شخصی با حضور ریاست انجمن ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان  اقای مهندس قنبری و  مدرسی جناب  استاد قرائتی از همکاران بازنشسته صنعت اب و برق خوزستان و دبیر مجترم انجمن آقای مهندس بهلول  در مورخ 98/09/24 روز دوشنبه در سالن ورزشی برگزار گردید
که در پایان  کلاس از مدرس محترم جناب استاد قرائتی توسط ریاست انجمن جناب
اقای مهندس قنبری تقدیر و تشکر بعمل آمد.
چه فایده وقتی نیستی، تموم عالم هم باشن کنارم
مناجات با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف - شهادت امام هادی علیه السلام 1396

پخش دانلود فایل

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای جوادی آملی وقتی به تفسیر سوره معارج گوش کردم قلبم شکست و از شما به  مادرم زهرا شکایت کردم.حضرت زهرا سیده النسا العالمین در دفاع از ولایت مولایم امیرالمومنین علی علیه الاف السلام  کمر و چشم و بازو داد و تا سقط جنین پیش رفت و به شهادت رسید ولی شما با کمال بی انصافی در تفسیر سوره معارج حاضرنشدید که حتی اشاره ای به واقعه غدیر کنید
شما خوب میدانی که آنکه سوال کرد و عذاب خواست معتر
دانلود آهنگ ساحل محمدرضا گلزار

چی فکر کردی با خودت میگی دورم از این آدما پره

چی فکر کردی با خودت ببین ادا اطفارات بیخوده

/ ترانه و موزیک : کیارش / تنظیم : پازل بند /
Download Song By Mohammadreza Golzar Called Sahel

برای دانلود اهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب
باسمه تعالی
جناب آقای جمهوری اسلامی زید عزه
با سلام و تحیت
برگزاری تجمع و رهپیماییِ هر ساله‌ی نهم دی‌ماه، سیزده آبان، حامیان حجاب و امثال آن، بر خلاف مصلحت جناب‌عالی بوده و موجب سرخوردگیِ دوستان شما می‌شود.
لازم است این روال ناصواب هر چه زودتر کأن لم یکن اعلام گردد.

خیرخواهِ شما
۸ دی‌ماه ۱۳۹۸

پ.ن: #داری_با_ریشه_هات_چی_کار_می_کنی؟
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک خسروآواز ایران در اعتلای موسیقی فاخر ایران و معرفی آن و ترسیم زیبایی های مردم شیعه ایران با بهره گیری از اشعار بزرگانی چون حافظ و سعدی و سنایی ومولوی که همه از محبان پیامبر رحمت و اهل بیت علیهم السلام بوده اند . نقش غیر قابل انکاری داشته اند...
اگر شخصی بخواهد به ادبیات ایران نگاهی داشته باشد
بدون شک نگاهی به اشعاری که خسرو آواز ایران استاد محمدرضا شجریان با وسواس و دقت بالایی
باسمه تعالی
روز چهارشنبه در دفتر مرکز نیکوکاری بشری میزبان ریاست محترم ناحیه دو کمیته امداد استان قم بودیم.
جناب آقای علیپور به همراه معاونت مشارکت های مردمی جناب آقای متقی آمدند دفتر با یک لیوان‌چای از آنها پذیرایی کردیم.
مطالب مختلفی پیرامون:
۱. مسیرهای تعامل با کمیته امداد
۲. مشکلات سیستم بانکی
۳. و....
مطرح شد
امید که این جلسات راهگشای خدمت بیشتر و بهتر باشد.

چ
تقویم شیعه
بیست و دوم ربیع الثانی
وفات جناب موسی مبرقع علیه السلام
جناب موسی مبرقع علیه السلام پسر حضرت جواد علیه السلام در سال ۲۹۶ هجری قمری در شب چهارشنبه در شهر قم وفات یافت. به نقلی وفات آن جناب در ۸ ربیع الثانی بوده است. بنا بر قول دیگری در ۱۴ ربیع الثانی وفات موسی مبرقع واقع شده است. قبر آن بزرگوار در چهل اختران قم خیابان آذر مشهور است. 
نام: موسی، کنیه: ابو جعفر، لقب: مبرقع که از فرط زیبایی بر جمال مبارک نقاب میزد. نام پدر: جواد الائمه علی
شماره چهارم نشریه نامه صدیق با آثاری از : جناب آقایان دکتر محمدرضا باغبان کریمی، امیرعلی نثار نوبری، مرتضی مجدفر، حسین فیض الهی، یوسف حسنی اعظمی، توحید ملک زاده، صمد رحمانی خیاوی، محمدعلی نقدی، لطفعلی برقی و ... و با محوریت «بررسی آثار و احوال سیدعمادالدین نسیمی تبریزی» و «نسیمی پژوهی دکتر حسین محمدزاده صدیق "دوزگون"» در دیماه منتشر شد.
عناوین گزارشات این شماره عبارتند از:
نگاهی به نمایشگاه مطبوعات در تبریز درباره فستیوال و سمینار نسیمی د
بسم‌ الله الرحمن الرحیم قال الله تبارک و تعالی اعوذ‌ بالله من الشیطان الرجیم‌ و اذا اصابتهم‌ مصیبه‌ قالوا‌ انا لله و انا الیه راجعون 
برادر بزرگوارم‌ جناب آقای محمد گلدوست اعلی الله مقام‌ الشریف:
سلام‌ علیکم؛
مصیبت‌ وارده(درگذشت پدر پزرگوارتان) موجب‌ تاثر خاطر گردید.
اینجانب‌ این مصیبت‌ را به شما و خانواده تسلیت‌ عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای مرحوم‌ رحمت‌ و مغفرت‌ و برای خانواده صبر مسئلت‌ دارم.
۲۲اسفند۹۸- سیدمحمدجواد حسی
پادکست جدید «مناجات» از «محمدرضا امیری» و «Hill Song United» به دو زبان فارسی و لاتین منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: مناجاتمتن و اجرا: محمدرضا امیری - Hill Song Unitedتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۹۹ناشر: وبگاه جهانی سلام
New Piece: PrayersText & Vocal: Mohammad Reza Amiri - Hill Song UnitedProuducer By: HolysongteamRealese Date: 19 April 2020Publisher: international Web of salam
Download
محمدرضا محسنی جان آقا 
Download New Music Mohammadreza Mohseni – Jan Agha
دانلود آهنگ جان آقا   به همراه متن آهنگ از
 رســـانــه ویک موزیک 
  با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
نام فیلم: شکلاتی  ژانر: کمدی، خانوادگی  کارگردان: سهیل موفق 
سال تولید: 1395 سال انتشار: 1398
بازیگران: شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، شهره لرستانی، داریوش اسدزاده، محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمد حسین بلوکات، سامان میرحسینی، شهاب شیر مردی و همراز اکبری
خلاصه داستان: همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم… بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه‌ترین مزه د
اسامی و القاب و کنیه‌های امام زمان علیه السلام و وجه تسمیه آن‌ها
چهارم: ایزدشناس
پنجم: ایزدنشان
در کتاب مذکور، مسطور است که این دو، نام آن جناب است در نزد مجوس و شیخ بهایی رحمه الله در «کشکول» فرموده که: «فارسیان، آن جناب را ایزدشناس و ایزدنشان گویند.»
نجم ثاقب، تالیف میرزای نوری، جلد ۱، صفحه ۸۹، چاپ انتشارات کتاب جمکران
بسمه تعالی در طی برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای تعدادی از کتابهای نهمین جشنواره رضوی توسط اعضای کتابخانه ارائه شد:
1. ابوالفضل نهضت رضوی: زندگینامه حضرت احمدبن موسی از محمدرضا سنگری
2. سیره تقوی: ترجمه و توضیح چهل حدیث درباره امام رضا(ع) از جواد محدثی
3.ماه هشتم: زندگینامه کوتاه و مستند امام رضا (ع) از مهدی غلامعلی
4. مهارتهای زندگی در سیره رضوی از محمدرضا سنگری
5. مهر ولایت در آسمان ایران: نگرشی بر زندگانی و ابعاد شخصیت امام رضا(ع) از آیت الله
پادکست جدید «محمد رسول الله» از «محمدرضا امیری» و «سامی یوسف» منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: محمد رسول اللهمحمدرضا امیری - سامی یوسفتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: Mohammad Rasool AllahMohammad Reza Amiri - Sami YusufProducer by: HolySongteamRelease date: 8 February 2020
Download
• • • • • •قطعه جدید: محمد رسول اللهمحمدرضا امیری - سامی یوسفتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: Mohammad Rasool AllahMohammad Reza Amiri - Sami YusufProducer by: HolySongteamRelease date: 8 February 2020
Download
Download
شهید «سید محمدرضا دستواره» اول بهمن 1338 در خانواده‌ای مذهبی در جنوب شهر تهران به دنیا آمد. وی در سال ۱۳۵۷ زمانی که سال آخر دبیرستان درس می‌خواند، فعالانه در تظاهرات و اعتراضات عمومی علیه طاغوت هم شرکت می‌کرد. شهید دستواره به واسطه حضور فعال و مستمری که در صحنه‌های مختلف داشت، توسط عوامل رژیم پهلوی، شناسایی و در روز ۱۴ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران دستگیر و روانه زندان شد.
ادامه مطلب
تو این مدت از بس خوابیدم و همه جور خوابی دیدم دیگه خلاقیت مغزم واسه خواب دیدن تموم شده.یعنی دیگه خیلی خوابای چرتی شدن.
خواب دیدم یه دختری منو یه جا دید گفت منو میشناسی گفتم نه گفت من دخترخاله ی محمدرضا پاشایی هستم گفتم اصن همچین ادمیو نمیشناسم.عکسشو بهم نشون داد بعد دیدم منقار داره گفتم عه وااا مگه محمدرضا ادم نیس پس چرا منقار داره؟گفت بابا بامزه اس که! انقدر خندیدم که از خواب بیدار شدم.
البته دوباره خوابیدم سکانس پایانی رو ببینم طبق معمول ت
صعود تیم فوتبال زیر ۱۷ سال راهیان عاشورا تبریز به مسابقات لیگ برتر کشورمرحله نهایی این مسابقات به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد که در این گروه تیم های پرقدرت مقاومت تهران، خلیج فارس شیراز و ولایت اهواز حضور داشتند و تیم شایسته راهیان عاشورا تبریز توانست مجوز حضور در مسابقات لیگ برتر کشوری را کسب کند✅اسامی بازیکنان تیم فوتبال زیر ۱۷ سال راهیان عاشوراامیرحسین کریمیعطا درخوشمهدی واحدیابراهیم حسینپورمحمدرضا رنجی زادهمحمدرضا اصغریحسام
در راستای تشکیل جلسه شورای دانش آموزی با مسئولین با حضور کارشناس محترم فرهنگی و هنری جناب آقای مختاری و کارشناس محترم اقامه نماز جناب آقای اسدی جلسه در محل دفتر پرورشی تشکیل و پس از گفتگو و تبادل نظر اهم مصوبات به شرح ذیل به تصویب رسید.

ادامه مطلب
درود - روحش شاد و یاد الطاف و از خودگذشتگی هایش همیشه در خاطرمان پایدار.در مراسم خاک سپاری استاد علی آبادی با حضور جناب دکتر فانی و جمعی از دوستان {مهندس برزگر- جنابان فیض خانی - داودی - برخ - دکتر خبازان و بنده و سروری که کنار دکتر فانی در عکس بالا نشسته اند و از خیرین منطقه هستند و در جلسات بازسازی دبیرستان اکثرا حضور دارند}با شکوه منعقد گردید.از جناب دکتر فانی خواستیم در مراسم صحبتی در تقدیر از استاد علی آبادی داشته باشند و ایشان پذیرفتند - هم
در تاریخ 9/7/98 در مرکز اورژانس اجتماعی با حضور جناب آقای اندخورا ، سرکار خانم حاجی زاده و کارشناسان اورژانس اجتماعی تشکیل شد و در خصوص ضرورت انجام پژوهش با موضوع خودکشی تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت مقررر گردید پژوهشی با عنوان فراوانی افکار و اقدام به خودکشی در میان سه گروه مراجعین اورژانس اجتماعی، دانش آموژان دبیرستانی و مراجعین مراکز خصوصی انجام گیرد.

ادامه مطلب
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها